Ogłoszenia parafialne
 
Kolekta w ostatnią niedzielę wyniosła (Sobota – £84.76; Sheffield – £133.65; Chesterfield – £124.30; Barnsley – £134.35) £477.06, w tym Gift Aid – £125. Druga zbiórka przeznaczona na działalność Fundacji ks. Józefa Kard. Glempa wyniosła (Sobota – £18.87; Sheffield – £45.66; Chesterfield – £40.95; Barnsley – £113.76) £219.24, w tym Gift Aid – £24. Serdeczne „Bóg zapłać!” Za każdą złożoną ofiarę. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii.
 
Przypominam, że uległy zmianie godziny sprawowania Mszy świętych w dni powszednie. I tak w poniedziałki, wtorki i piątki Msza jest o godz. 19.30. W środy o godz. 8.00 rano. W czwartki Mszy świętej nie ma. Na razie Msze w dni powszednie są jeszcze w Ośrodku, ale w najbliższym czasie zostaną przeniesione do kościoła St. Charles w Sheffield. O terminie przeniesienia poinformuję w osobnym ogłoszeniu.
 
Nauki Przedmałżeńskie połączone z Poradnią Życia Rodzinnego odbędą się w naszej Parafii [w Ośrodku 518-520 Ecclesall Road, Sheffield S11 8PY] w sobotę, 28 września. Początek o godz. 11.00, zakończenie o godz. 17.00. Nauki są jednodniowe. Nie trzeba wcześniej zgłaszać swojego udziału ani dostarczać jakichkolwiek dokumentów. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy, także ci, którzy nie są członkami wspólnoty parafialnej w Sheffield. Uczestnicy Kursu na zakończenie otrzymują potwierdzenie udziału w Naukach Przedmałżeńskich. Koszt – £25 od osoby. Kolejny termin nauk: 28 grudnia 2019r. W przyszłym, 2020 roku, nauki będą w następujących terminach: 28 marca, 27 czerwca, 26 września, 19 grudnia.
 
Przy naszej Parafii działa wiele wspólnot, zarówno modlitewno-formacyjnych jak i tych, które posługują. Jest Odnowa w Duchu Świętym, Róże Różańcowe, Wspólnota Czcicieli MB Fatimskiej, Mężczyźni św. Józefa, Ministranci, Zespół wokalno-muzyczny „Meritum”, Zespół Liturgiczny Dorosłych. Może ktoś chciałby bardziej bezpośrednio włączyć się w życie liturgiczne Parafii, może poszukuje pogłębionej formacji duchowej. Wszystkie takie osoby serdecznie zapraszam, by dołączyły do którejś ze wspólnot i ubogaciły ją swoją obecnością. O szczegóły proszę pytać w zakrystii.
 
Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie £1.5. W tym numerze polecam artykuł p.t.: „Pomieszanie z poplątaniem” – Żyjemy w czasach, gdy wszystko staje się umowne, a samowola zastępuje wolność. Wybierz sobie płeć, partnera, dziecko, wyznanie, datę śmierci. Zmień to, jak zmieniasz smartfona czy konto bankowe.