-LINKI-
 
 

IDĄC ZA PROŚBĄ REKTORA PCM W ANGLII I WALII KSIĘDZA STEFANA WYLĘŻKA, MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZALNE POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY LUB POPRZEZ E-MAIL PARAFII
W SHEFFIELD!!!
DANE DOSTĘPNE W ZAKŁADCE ”KONTAKT”.

       W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE NASZA PARAFIA UTRZYMUJE SIĘ ZE SKŁADEK WIERNYCH, A W NAJBLIŻSZYM CZASIE NIE BĘDZIE MOŻLIWE CELEBROWANIE MSZY ŚW. Z LUDEM I ZBIERANIE KOLEKTY, ZWRACAM SIĘ DO WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI I DOBREGO SERCA, KTÓRYM LEŻY NA SERCU FUNKCJONOWANIE PARAFII W SHEFFIELD O WPŁACANIE DATKÓW BEZPOŚREDNIO NA KONTO PARAFII ABYŚMY MOGLI W TYM TRUDNYM CZASIE OPŁACIĆ BIEŻĄCE RACHUNKI, PODATKI I NALEŻNOŚCI I NIE ZALEGAĆ Z TYMI PŁATNOŚCIAMI.
 
WPŁATY NA KONTO NALEŻY OPISYWAĆ
W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB!!!:
 
INTENCJA MSZY ŚW:INTENCJA/DATA/GODZINA
OFIARA GIFT AID:GIFTAID/NAZWISKO/POSTCODE
KOLEKTA:KOLEKTA/NIEDZIELA
INNE OFIARY:DATEK NA PARAFIĘ
 
Aby wesprzeć parafię korzystając ze strony Paypal prosimy kliknąć na poniższy przycisk i w polu ‚Write a note’ umieścić cel ofiary.
UWAGA: Do składania jednorazowej ofiary nie jest potrzebne posiadanie konta Paypal.


UPRZEJMIE PROSZĘ KORZYSTAĆ TYLKO Z TEGO KONTA!!!; DOPÓKI NIE URUCHOMIMY WŁAŚCIWEGO PAYPAL.
 
LLOYDS BANK – PCM Sheffield
SORTCODE 30-94-57;
ACCOUNT NR 00623179
 
ZA DAR SERCA SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!!!
KS. LESZEK SEWERYN WASZ PROBOSZCZ

 

Liturgiczna Służba Ołtarza – Chłopców i dziewczęta, którzy pragną służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu podczas Mszy św., zapraszam do zapisów do Liturgicznej Służby Ołtarza. Miejsce zbiórek – Kościół St. Charles. Termin zbiórek – po wakacjach.

Nauki Przedmałżeńskie połączone z Poradnią Życia Rodzinnego do końca wakacji są zawieszone. Nauki są jednodniowe, bez zgłaszania swojego udziału. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy, także ci, którzy nie są członkami wspólnoty parafialnej w Sheffield. Kurs kończy się wdaniem zaświadczenia o ukończeniu Nauk Przedmałżeńskich. Koszt – £40 od osoby. Najbliższy termin po koniec września!

Settle Status – w związku z Brexitem wielu Polaków ma problem ze złożeniem wniosku. Kto chce uzyskać pomoc w tym zakresie powinien się zgłosić do Pani Tamary Gryszel-Fieldsend pracującej w Polskiej Szkole (9.00-9.30) oraz w Polskiej Bibliotece w Sheffield (wt, pt – 10.00-18.00; śr – 11.00 – 15.00). Za Pomoc w złożeniu wniosku jest dobrowolna kwota w formie ofiary.

Przypominam, że dzieci wraz z rodzicami mają obowiązek uczestniczyć w niedzielnej Mszy św.!!!

NIEDZIELA ADORACYJNA – od marca każda 1 Niedziela miesiąca będzie adoracyjna. Nie będzie wtedy kazania, natomiast po ogłoszeniach będzie wystawiony Pan Jezus w Najśw. Sakramencie, krótkie rozważanie i Msza Św. Zakończy się błogosławieństwem Najśw. Sakramentem. Każdy Katolik w swoim rozwoju duchowym powinien mieć okazję do adoracji Jezusa Eucharystycznego więc takowa będzie.

Ze względu na porządkowanie stanu finansów Parafii proszę uprzejmie, aby ofiary za intencje Mszy św. składane były bezpośrednio przy zamawianiu intencji, aby możliwe było comiesięczne ich rozliczenie.

TACA REMONTOWA – PO PRZEDSTAWIONYM W ZESZŁYM TYG. RAPORCIE O STANIE PARAFII I OŚRODKA – DRUGA TACA Z DRUGIEJ NIEDZIELI KAŻDEGO MIESIĄCA JEST PRZEZNACZONA NA REMONT OGRZEWANIA I DACHU W OŚRODKU!!!
 
Grupa Mężczyzn Świętego Józefa rozpoczyna swoje spotkania formacyjne – w każdy 2 wt miesiąca. Zapraszamy do włączania się w szeregi MSJ mężczyzn, którzy pragną pogłębiać swoja wiarę i formować swoje życie w świetle Ewangelii.
 
!!!Wszystkie Polskie Parafie w Wielkiej Brytanii są parafiami personalnymi. Do parafii należymy przez zapisanie się, a nie przez zamieszkiwanie na danym terenie. Wszystkim przypominamy o obowiązku zapisania się do parafii.!!!
 

W związku z wprowadzeniem ustawy o ochronie danych osobowych Kancelaria nie może przechowywać żadnych informacji o Parafianach bez ich zgody. Dlatego konieczne jest wprowadzenie nowych formularzy zapisu do Parafii, które zawierają taką zgodę. Nowy formularz dostępny jest z tyłu kościoła oraz na naszej stronie internetowej w zakładce „Download”. Bardzo proszę, by wszyscy, nawet Ci, którzy już zapisali się do Parafii dawno, wypełnili nowy formularz i oddali w zakrystii. Proszę zwrócić uwagę na dwa fakty: formularz dotyczy wyłącznie jednej osoby (jeśli w domu są np. trzy osoby, to konieczne jest wypełnienie trzech formularzy) i konieczny jest podpis osoby zapisującej się.